Najciekawsze aplikacje na Iphone

Na naszym rynku jest bardzo dużo profesjonalnych firm, które oferują wysokiej jakości aplikacje dla Iphone. Wybór mamy tak szeroki, że wybranie tych najlepszych aplikacji, może być naprawdę bardzo dużym wyzwaniem.

Najwięcej problemu mają oczywiście osoby, które dopiero pierwszy raz kupiły iPhone’a i nie mają zielonego pojęcia od jakich aplikacji zacząć swoją przygodę z tym telefonem. W niniejszym artykule znajdą Państwo bardzo wiele cennych porad i wskazówek, którymi aplikacjami warto zainteresować się w pierwszej kolejności.

Początki zazwyczaj są bardzo trudne i nie wynikają one z faktu, że iOS jest mało intuicyjne, ale właśnie z powodu bardzo dużego nadmiaru wyboru. Poznając kilka poniżej opisanych płatnych i darmowych aplikacji na Iphone, będzie Państwu łatwiej odnaleźć się w tym niesamowitym świecie.

[h2a] Iphone – najlepsze aplikacje [/h2a]

Użytkownicy iOS mogą zainstalować bardzo wiele znakomitych aplikacji, które są w stanie całkowicie odmienić wygląd oraz funkcjonowanie Iphone. Jeżeli chodzi o najlepsze aplikacje na Iphone to w ostatnim czasie rekordy popularności bije przede wszystkim: iA Writer 3, Reeder 3, iShows 2, Sidefari, 1Blocker, Slack oraz Layout.

[h2a]iA Writer 3[/h2a]

Telefon komórkowy dla wielu osób, to przede wszystkim narzędzie do pracy, dlatego też opisując najpopularniejsze aplikacje dla Iphone w pierwszej kolejności warto wymienić znakomity edytor tekstu – iA Writer 3. Trzecia odsłona iA jest jak najbardziej warta swoich pieniędzy. Warto wspomnieć również i o tym, że makowy odpowiednik tej aplikacji jest również jednym z najpopularniejszych programów do systemu OS X. iA Writer w wersji na iPhone’a i iPada można kupić w App Storze. iA Writer spośród konkurencyjnych programów, wyróżnia się bardzo ascetycznym interfejsem oraz przede wszystkim niespotykaną prostotą. Podczas pisania wyświetla nam się wyłącznie klawiatura oraz czysta kartka do pisania.

[h2a]iShows 2[/h2a]

iShows 2 to doskonała aplikacja dla wszystkich maniaków seriali, zwłaszcza tych którzy bardzo często korzystają z serwisu Trakt.tv. Jak każdy użytkownik Trakt.tv wie, serwis ten nie udostępnia własnych aplikacji mobilnych, a wyłącznie API niezależnym programistom. W sklepach Google Play, czy App Store można znaleźć masę  programów, które współpracują z Trakt.tv, jednak żaden tak naprawdę nie może dorównać iShows 2. Aplikacja ta pozwala nam bardzo szybko zarządzać wszystkimi oglądanymi serialami i co najważniejsze obsługuje bardzo wygodne gesty, dzięki czemu znacząco poprawia się komfort jego użytkowania.

[h2a]Layout[/h2a]

Layout to nowoczesna aplikacja, która dostępna jest wyłącznie na iPhone’a. Jedyną funkcją tej aplikacji jest tworzenie bardzo prostych kolaży. Osoby, które robią sporo zdjęć i chcą szybko podzielić się nimi ze swoimi znajomymi mogą teraz wrzucać nowe posty z kilkoma różnymi fotografiami, które połączone są w jedno zdjęcie. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla miłośników Instagrama.

Popularne darmowe aplikacje na iphonea

Właściciele iPhone lub iPada mogą liczyć nie tylko na rewelacyjne płatne aplikacje, ale również na masę darmowych programów, które mogą zastąpić nawet najbardziej rozbudowane komercyjne aplikacje. Na mobilnych urządzeniach Apple warto zainstalować takie programy jak np.: Prisma, 1Password, Google Duo, Figure, czy Spendee. W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się również aplikacje: Brushes Redux, SwiftKey Keyboard oraz Opera Free VPN.

TOP 5 bezpłatnych aplikacji na Iphonea

[h2a]Prisma[/h2a]

Bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli nam przekształcić zrobione zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki, które inspirowane są stylem takich artystów, jak między innymi: Pablo Picasso, czy Edward Munch. Prisma pomimo tego, że jest to bezpłatna aplikacja, posiada bardzo rozbudowany algorytm, który pozwala nam uzyskać naprawdę niesamowicie przerobione fotografie. Warto wspomnieć również i o tym, że aplikacja ta jest cały czas rozwijana i dodawane są coraz to nowsze filtry.

[h2a]Google Duo [/h2a]

To z kolei bardzo prosta aplikacja do przeprowadzania rozmów wideo. Użytkownicy, którzy poszukują porządnej konkurencji dla płatnego Face Time, jak najszybciej powinny zainstalować w swoich telefonach tę niesamowitą apkę. Google Duo jest bardzo prosta w obsłudze i niesłychanie intuicyjna (jak niemal wszystkie najlepsze aplikacje na Iphone). Warto wspomnieć również i o tym, że z aplikacji Duo mogą korzystać nie tylko użytkownicy Androida, ale również właściciele iOS, dzięki czemu mamy możliwość prowadzenia rozmów z bardzo szerokim gronem przyjaciół i znajomych.

[h2a]1Password [/h2a]

Bardzo przydatna aplikacja, przede wszystkim dla tych osób, które nie są w stanie zapamiętać wszystkich haseł i muszą zapisywać je na papierowej kartce. Program 1Password bezpiecznie przechowywać będzie dla nas wszystkie hasła w uporządkowanej liście. Aby uzyskać dostęp do wszystkich haseł, numerów kart kredytowych i innych ważnych danych, należy zapamiętać wyłącznie jeden kod do aplikacji lub użyć odciska palca (w przypadku korzystania z Touch ID).

[h2a]Figure[/h2a]

Darmowa aplikacja, dla osób, które chcą stworzyć błyskawicznie własne kawałki muzyczne. Dzięki tej aplikacji możemy stworzyć prawdziwy przebój, dzięki dobremu pomysłowi oraz kilku kliknięciom na telefonie. Stworzoną muzyką możemy bardzo szybko podzielić się ze swoimi znajomymi. Program Figure cały czas jest rozwijany, dzięki czemu mamy coraz większe możliwości w komponowaniu nowych kawałków muzycznych.

[h2a]Spendee[/h2a]

Multiplatformowa platforma, która pomoże nam w zarządzaniu domowym budżetem. Aplikacja ta ma bardzo rozbudowane możliwości, dzięki czemu będziemy mogli bardzo precyzyjnie kontrolować wszystkie wydatki. Spendee może obsługiwać bardzo wiele walut jednocześnie i zapisywać lokalizacje wszystkich transakcji. Istnieje również specjalna opcja, która pozwoli nam synchronizować wszystkie dane pomiędzy urządzeniami z iOS oraz Androidem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *