aplikacje na telefon z nadroidem

Najlepsze aplikacje na telefon z androidem

To, czy dane aplikacje na telefon z androidem będą dla nas “tymi jedynymi” i “niezbędnymi” zależy przede wszystkim od tego, o jakie funkcjonalności, których nie mamy w smartfonie, chcemy poszerzyć swój telefon. Nie zawsze większość ma rację, jednak w tym artykule zajmiemy się aplikacjami, które trafiły do serc dużej liczby użytkowników. Jakie są zatem najlepsze aplikacje na telefon z androidem? Przekonajmy się!

[h2a] Zadbaj o swoje bezpieczeństwo [/h2a]

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo danych od kiedy pojawił się Facebook i inne social media, jakby odeszło na dalszy plan. Jednak okazuje się, że nie wszyscy poszli drogą wytyczoną przez “resztę” i troszczą się o to, co jest jednym z najcenniejszych w ich posiadaniu – informacje.

W tym pomoże z pewnością jedna z najlepszych aplikacji na telefon z androidem o nazwie Signal. Dzięki niej zabezpieczysz swój telefon przed wścibskimi oczami i uszami osób postronnych, a Twoje wiadomości przychodzące i wychodzące będą dobrze szyfrowane i zabezpieczone.

[h2a]Zapomnij o zapominaniu haseł! [/h2a]

Kolejne aplikacje na androida, które z radością powitają nie tylko zapominalscy, to 1Password i LastPass. Te dwie aplikacje pomogą generować trudne do złamania hasła, a także będą je gromadzić, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał/a używać tego samego hasła do kilku skrzynek lub kont bankowych.

Aplikacje można zabezpieczyć za pomocą czytnika odcisku palców – pod warunkiem, że go posiadasz.

[h2a] Alternatywa dla Facebook Messenger [/h2a]

Jeśli nie jesteś fanem/fanką nowych rozwiązań rodem ze Snapchata, które wprowadzano niedawno na facebookowym messengerze i jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, z pewnością docenisz kolejną aplikację dzięki, której rozmowy z Twoimi znajomymi nie trafią w niepowołane ręce.

Telegram pobiera mniej energii z baterii niż inne aplikacje tego typu. A przesyłane wiadomości w trybie rozmowy prywatnej kasują się automatycznie – na wypadek, gdybyś o nich zapomniał/a – już po kilku chwilach.

[h2a]Przedłuż pracę swojego smartfona [/h2a]

Jest wiele aplikacji, których twórcy reklamują je jako przedłużające pracę baterii. Wiele z nich niestety tylko monitorują zużycie baterii i nic z pozyskanymi danymi “nie robią”.

W przypadku AccuBattery spodziewać możemy się odrobinę więcej. Aplikacja pozwala na analizowanie stanu rozładowania baterii, wskazuje jej rzeczywisty stan, ale co najważniejsze informuje w jaki sposób ładować ją, aby jej żywotność została przedłużona.

[h2a]Oszczędź na transmisji[/h2a]

Większość osób posiadających smartfonowe abonamenty nie posiada w pakiecie nieograniczonego dostępu do internetu, a każdy kB zdaje się nam wtedy na wagę złota.

Jeśli i Twój transfer jest mocno ograniczony i cały czas musisz dokupować dodatkowe płatne – poza abonamentem – pakiety dobrym rozwiązaniem może być dla Ciebie Opera Max. Nie łudź się oczywiście, że zyskasz możliwość niczym nieograniczonej możliwości surfowania po internecie, jednak z pewnością będziesz mógł korzystać z niego dłużej.

Opera Max pozwala na zaoszczędzenie nawet do 40% transferu z miesięcznego pakietu. Automatycznie kompresuje zdjęcia i filmy poprzez swoje serwery. Co więcej, zadowoleni z Opery Max będą również ci użytkownicy, którzy często korzystają z publicznych sieci. Opera Max wyposażona jest w VPN.

[h2a] Wstawaj, ale już! [/h2a]

Ta aplikacja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy mają problemy z porannym wstawaniem. Jeśli i Ty musisz ustawiać serie kilku budzików w różnych odstępach czasu, a i tak w jakiś trudny do zrozumienia sposób udaje Ci się zaspać, to Puzzle Alarm jest aplikacją stworzoną dla Ciebie.

Nietrudno się domyśleć na czym polega ów budzik. Jego wyłączenie nie polega na prostym kliknięciu, czy przeciągnięciu palcem po ekranie. Aby przestał dzwonić musisz rozwiązać układankę.

[h2a] Popraw swoje zdjęcie [/h2a]

Zestawienie najlepszych aplikacji bez programu do obróbki zdjęć nie ma prawa bytu. Znacie Lightroom? Jeśli nie, to powinniście. Zwłaszcza jeśli zależy Wam na szybkiej obróbce grafik wtedy, kiedy nie macie dostępu do komputera.

Dzięki Lightroom dokonacie niemalże wszystkich niezbędnych poprawek. Aplikacja obsługuje także zdjęcia w formacie DNG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *