smartfon z dobrą baterią

Najlepszy smartfon z dobrą baterią

Kupujemy smartfon z dobrą baterią. Obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o zakup telefonu komórkowego. Największą popularnością cieszą się nowoczesne smartfony, które zostały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności.

Nie służą one już wyłącznie do wykonywania i odbierania połączeń czy też wiadomości tekstowych, ale przede wszystkim do surfowania po Internecie. W związku z tym większość z nas nie rozstaje się z tego typu urządzeniami choćby na krok.

Niestety konieczne ich regularne ładowanie, a przy częstym użytkowaniu pobór energii drastycznie wzrasta. W takich przypadkach konieczny jest smartfon z dobrą baterią. Dzięki temu na dłużej można zapomnieć o ładowarce. Podczas kupowania telefonu komórkowego, warto sprawdzić, ile wynosi jego czas pracy na jednym ładowaniu. Jaki smartfon z dobrą baterią warto kupić?

Smartfon z dobrą baterią wręcz pożądany

Dzięki postępowi technologicznemu mamy do dyspozycji coraz to lepsze i bardziej nowoczesne smartfony. Ma to zarówno plusy, jak i minusy.

Dawniej wystarczyło naładować telefon raz na parę dni, jednakże obecnie konieczne jest codzienne ładowanie smartfonów. Duże ekrany i liczne moduły podnoszące funkcjonalność telefonu sprawiają, że bateria długo nie wytrzymuje i woła o kolejną dostawę energii.

Na szczęście na rynku nie brakuje modeli, które wyróżniają się ponadprzeciętnym czasem pracy. Dzięki temu nie trzeba martwić się tym, że nasz telefon rozładuje się po zaledwie kilku godzinach.

Do skrócenia czasu pracy smartfona przyczyniają się w największym stopniu duży i jasny ekran, mocny procesor, aplikacje na smartfonie, włączone Wi-Fi i GPS. Elementy te mają duży wpływ na przyśpieszenie rozładowywania się telefonu nawet wtedy, kiedy nie jest on przez nas intensywnie użytkowany – warto wziąć to pod uwagę.

Po które smartfony sięgać, jeśli zależy nam na wydajnej baterii?

Huawei Mate 9 to z pewnością smartfon z dobrą baterią, który zapewni nam długi czas pracy na akumulatorze, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Oprócz wydajnej baterii możemy liczyć jeszcze na podwójny aparat, nieprzeciętną szybkość i ogromny ekran Full HD.

Godny polecenia jest także Lenovo 2. Został on wyposażony w akumulator o pojemności 5100 mAh, energooszczędny procesor i ekran 5,5”. Model tego telefonu jest w stanie pracować nawet przez cztery doby na jednym ładowaniu, a samo naładowanie baterii do pełna trwa zaledwie dwie godziny.

Kolejnym modelem telefonu, który jest godny uwagi, jest Xiaomi Redmi 4 Pro. Mamy tutaj do dyspozycji duży ekran, pojemny akumulator. Bateria ma 4100 mAh, dzięki czemu smartfon jest w stanie służyć nam bez potrzeby uzupełniania energii przez około dwa do trzech dni.

Ciekawą opcją jest też Huawei Mate 9, czyli telefon z dużym ekranem i baterią o pojemności 4000 mAh. Jeśli zależy nam na bardzo dużej wytrzymałości, to świetną opcją będzie dla nas Ulefone Power 2. Jest to smartfon z dobrą baterią o pojemności aż 6050 mAh, dzięki czemu można na nim pracować na jednym ładowaniu przez kilka dni. Dostępny u nas ranking smartfonów na 2017 rok prezentuje więcej wydajnych modeli.

Jeżeli chcą państwo znać dokładne pojemności i czasy pracy dostępnych na rynku smartfonów zachęcamy do szukania testów i zestawień wydajności i czasu pracy smartfonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *