Wytrzymały smartfon

Wytrzymały smartfon, czyli jaki?

Wytrzymały smartfon, jak wybrać ten, który spełni nasze oczekiwania

Prawdą jest, że nowoczesne smartfony są w stanie dorównać nawet laptopom, jednakże mają też swoje wady, a jedną z największych jest stosunkowo mała wytrzymałość. Oczywiście dostępne są na rynku najróżniejsze etui, które w mniszych czy większym stopniu niwelują ryzyko uszkodzenia czy zabrudzenia.

Nie jest to jednak dla wielu wystarczająca forma zabezpieczenia. Dlatego też rośnie zapotrzebowanie na bardziej wytrzymały smartfon. Jeśli więc zleży nam na nieprzeciętnej odporności, to wyposażmy się w specjalny smartfon pancerny. Odporny na upadki, wodoszczelny oraz wyposażony w zwartą obudowę i najróżniejsze uszczelki – taki jest wytrzymały smartfon do zadań specjalnych. Pancerny smartfon to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie.

Nieprzeciętnie wytrzymały smartfon, czyli czas na pancerny smartfon

Wytrzymały smartfon to taki, który jest wydajny i do tego odporny na czynniki zewnętrzne. Powinien spisać się bez zastrzeżeń zarówno podczas uprawiania ekstremalnych sportów, jak i na budowie. Nie powinny być mu straszne woda, wstrząsy, pył ani też skrajne temperatury.

Najbardziej podatne na zniszczenia są ekrany smartfonów i w przypadku tych słabej jakości można spotkać się z nieprzyjemną sytuacją, jaką jest wyjęcie telefonu z kieszeni ze zbitą szybką czy też roztrzaskanie na drobne kawałeczki po upadku na twardą powierzchnię.

Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej modeli, które są znacznie bardziej odporne i nie zwiodą nas zbyt łatwo. Przykładem jest pancerny smartfon myPhone Hammer AXE M LTE, który został wyposażony we wzmocnioną konstrukcję. Jego obudowa nie jest podatna na wodę ani też pył. Do tego możemy liczyć na pojemną baterię, wyświetlacz HD i ciekawy design.

CAT S60 to z pewnością wytrzymały smartfon, któremu nie stanie się nic złego nawet po zanurzeniu na głębokość pięciu metrów przez godzinę. Jest nie tylko wodoszczelny, ale także pyłoszczelny. Można na nim pracować w skrajnych temperaturach od -25°C do 55°C.

Dodatkowo ekran chroniony jest powłoką Corning Gorilla Glass 4. Ciekawym dodatkiem jest też kamera termowizyjna, która okazuje się być przydatna w budownictwie i energetyce. Na naszą uwagę zasługuje także pancerny smartfon Ulefone Armor.

Jest to bardzo wydajny telefon, który działa nawet po zanurzeniu go w wodzie, a jego ekran wyposażony został w ochronną powłokę Corning Gorilla Glass 3. Do wytrzymałych smartfonów można zaliczyć także modele Goclever Quantum 470 Pro Rugged, myPhone Hammer Energy, Kruger&Matz Drive 4 mini, Samsung Galaxy Xcover 4 czy Evolveo StrongPhone Q7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *