Gry na smartfony

Najpopularniejsze gry na iphonea

Najpopularniejsze gry na Iphonea – Które są najlepsze?

10 najlepszych gier na iphone – nasze propozycje

Iphone to wersja smartfona wypuszczona przez firmę Apple. Jego zamierzeniem było połączenie w jednym, trzech głównych funkcji -telefonu komórkowego, rozrywki i komunikacji internetowej. Sprawdźmy warstwę rozrywki i zobaczmy 10 najlepszych gier na iphonea.

Angry Birds Star Wars II
Na fali popularności, nie mniej jednak nasz ranking otwiera dobrze znana w ostatnim czasie i z pewnością jedna z najpopularniejszych gier na Iphony. Wraz z rozwojem popularności Gwiezdnych Wojen, pojawiła się gra o “wściekłych ptakach”, która przeniosła swoje realia w świat filmów ze SkyWalkerem w roli głównej. Przechodzenie kolejnych plansz, odblokowuje kolejne postaci filmowe, w sumie jest ich aż 36.

The Walking Dead
Zagraj w przygodówkę, w której rozgrywka opiera się o tradycyjny model klikania myszką uzbrojoną we wskaźnik z rączką. Scenerię stanowi świat opanowany przez zoombie, którym musisz stawić czoła.

March of Empires
To strategia, której celem jest stworzenie potężnej armii i podbój terenów wroga. Realność brutalności wojny potrafi wręcz przerażać, a pasjonująca rozgrywka opierająca się na dostosowaniu odpowiedniej taktyki walki, wciąga na wiele godzin.

Dungeon Hunter 2
Udane naśladownictwo Diablo. Rpg w najczystszej postaci, pełne złowrogich bestii i świata fantasy. Grafika 3D naprawdę zachwyca. Walcz, zdobywaj doświadczenie i zamieniaj je na punkty rozwoju postaci.

Modern Combat 2: Black Pegasus
Lider gier FPS na iphone. Strzelanka na najwyższym poziomie, w której gracz wcieli się w rolę żołnierza walczącego z terroryzmem. Wartka akcja i klimat braterstwa broni.

Dark Nebula
Zdecydowanie do najpopularniejszych gier na Iphonea zaliczyć można właśnie ten tytuł – Zagraj w zręcznościówkę w starym stylu. Niezwykle wysoki poziom trudności sprawi, że nie będziesz mógł oderwać się od gry, w której wciąż będziesz chciał pokonać swoje słabości. Gra polega na przenoszeniu kulek w odpowiednie miejsce, mierząc się z przeszkodami usianymi na planszy.

Plants vs Zombies
Kolejna gra, w której mierzymy się z nawałnicą zoombie. Tym razem zwalczysz je przy pomocy sadzenia odpowiednich roślin, które potrafią pokonać odpowiedni typ przeciwnika. Gra logiczna, w której musisz dokładnie przemyśleć strategię walki, którą jest ogrodnictwo.

Infinity Blade
Prawdziwy majstersztyk graficzny. Żadna gra na iphone, nie wyglądała tak pięknie. Efekt osiągnięty dzięki zastosowaniu silnika Unreal. Wciel się w rolę potomka wojownika, który zginął w walce z nieśmiertelnym królem bogów. RPG na najwyższym poziomie.

Canabalt
Niezwykle wciągająca gra, w której wcielisz się w rolę biegacza, który przemierzając dachy budynków, musi unikać pułapek.

Eternal Legacy
Gra walki nawiązująca klimatem i sposobem rozgrywki do legendarnego Final Fantasy XIII. Akcja i grafika naprawdę wciągają. Dobieraj odpowiednie uderzenia i wygrywaj ze swoimi przeciwnikami.

Rage HD
Na koniec naszego zestawienia również zaliczana do grona najpopularniejszych gier na iphonea. Piękna grafika podobnie jak w przypadku Infinity Blade. Zostajesz więźniem reality show, w którym tabuny zmutowanych wrogów zamierzają cię unicestwić. Masz broń i wiesz jak z niej korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *