Popularne aplikacje na Iphonea

Appki na iPhone

O aplikacjach na iOS-ie można pisać i pisać, zwłaszcza, że ciągle są one zmieniane i aktualizowane. Oto 10 najlepszych aplikacji na iPhone.

1. Jeśli lubisz Instagram, to ta aplikacja jest na pewno dla Ciebie. Flow for Instagram to bardzo efektowna przeglądarka zdjęć znajdujących się na Instagramie.

2. Ciekawostką jest gra Numberful. Jest to gra, która w bardzo zauważalny sposób podnosi wydajność liczenia. Przede wszystkim jest to zabawa dla osób, które lubią łamigłówki i wciąż ćwiczą swój umysł.

3. Floors to natomiast gra, która ćwiczy refleks i zręczność – dość ciekawa i w miarę inteligentna gra zręcznościowa.

4. Jeśli tworzenie prezentacji to Twoja pasja, a przede wszystkim praca – skorzystaj z aplikacji Curator. Jest inna niż tradycyjny PowerPoint, ale za to ma wiele zalet i ciekawych, odmiennych rozwiązań. Ta aplikacja to także nieszablonowy notatnik.

5. Dla miłośników sportu zapewne interesująca będzie taka aplikacja jak Eurosport Player, w której telefonem zastępujemy telewizor.

6. Dla podróżujących interesująca i niezbędna będzie aplikacja informująca o lotach samolotami czyli App in the Air.

7. Już nigdy nie zgubisz swojego telefonu, czyli Find my iPhone by Apple. Dzięki tej aplikacji ochronisz przede wszystkim swoje dane.

8. Dropbox to aplikacja, która pozwala przechowywać i udostępniać zdjęcia, dokumenty, filmy w chmurze. Dzięki niej zawsze masz swoje dane pod ręką.

9. Skype, Twitter, Facebook – bez tych aplikacji społecznościowych nie można się już obejść. Warto więc je mieć na swoim iPhone.

10. Gmail – e-mail zawsze pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *