smartfon w rękach

Pogwarancyjna naprawa iPhone

Urządzenia firmy Apple nie należą do łatwych w naprawie. Firma w swoim sprzęcie umieszcza elementy, które łatwo uszkodzić nie mając wiedzy jak są zbudowane. Dodatkowo wiele części do demontażu wymaga specjalnych narzędzi. Sprawia to, że samodzielna naprawa jest bardzo skomplikowana. Jeśli chcemy, żeby została ona wykonana sprawnie powinniśmy wybrać pogwarancyjny serwis Apple.

iPhone – najczęstsze usterki
Sprzęt marki Apple uważany jest za jeden z najbardziej niezawodnych na rynku. Większość uszkodzeń wynika jednak z nieuwagi użytkowników są to np.:

  • zbicie wyświetlacza,
  • zbicie tylnej klapki,
  • potłuczenie/porysowanie kamery,
  • zalanie,
  • uszkodzenie portu ładowania.
    W telefonach mogą również wystąpić uszkodzenia wynikające z eksploatacji urządzenia jak np. zużycie baterii czy uszkodzenie przycisku HOME lub listwy Volume.

Spadek pojemności baterii iPhone
Każdy cykl ładowania telefonu zmniejsza minimalnie żywotność baterii. Prawdopodobnie po dłuższym czasie użytkowania zauważymy znaczący spadek czasu pracy urządzenia. Jest to naturalny proces występujący we wszystkich sprzętach posiadających baterie litowo-jonowe. Wymiana baterii na nową oryginalną sprawia, że użytkownik znowu może cieszyć się długim czasem używania urządzenia bez ładowania.

Gdzie naprawić iPhone?
Jeśli nasz sprzęt nie jest już na gwarancji dobrym wyborem będzie serwis iPhone. Specjalizuje się on w naprawie urządzeń firmy Apple, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie i potrzebne narzędzia. Zaletą jest to, że cenę naprawy znamy już przed oddaniem telefonu do serwisu. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić czy jest ona dla nas opłacalna.

Na co uważać przy naprawie iPhone?
Naprawiając iPhone należy uważać na małe nieznane serwisy. Często kuszą one atrakcyjną ceną, ale wynika ona z użyciu w naprawie komponentów niskiej jakości. Może okazać się, że naprawa będzie tylko pozornie tańsza. Kolejne naprawy, lub niska jakość podzespołów sprawi, że sprzęt trzeba będzie oddać po raz kolejny do serwisu i ponieść ponownie koszty.

https://flixapple.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *