odznaki czerwone

Ranking smartfonów do 2000

Smartfon do 2000 złotych to już produkt ze średniej półki cenowej, dlatego można już mieć większe oczekiwania. Z pewnością znajdziemy modele o nieprzeciętnym designie, z dużym ekranem, świetnym aparatem, odznaczające się wydajnością.

Smartfon do 2000 złotych to już produkt ze średniej półki cenowej, dlatego można już mieć większe oczekiwania. Z pewnością znajdziemy modele o nieprzeciętnym designie, z dużym ekranem, świetnym aparatem, odznaczające się wydajnością. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że jest w czym wybierać, ale może to być też w pewnym stopniu problematyczne, bo jeden telefon wydaje się być lepszy od drugiego, kusić czymś innym. Czas poznać ranking smartfonów do 2000 złotych, co ułatwi znalezienie idealnego modelu.

Jaki smartfon do 2000 zło kupić?

Dobrej jakości smartfonów za mniej niż 2000 złotych nie brakuje. Odznaczają się wielogodzinną pracą ze względu na wydajną baterię, wielozadaniowością, obsługiwaniem najnowszych aplikacji bez zawieszania się. Ośmiordzeniowe procesory to już standard, podobnie jak efektywne układy chłodzenia i szybkie ładowanie baterii. Nie powinno stanowić żadnego wyzwania znalezienie w tej cenie telefonu z szeregiem funkcji dodatkowych, typu NFC. Łączność bluetooth to już stały element wyposażenia. W przypadku smartfonów do 2000 złotych jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów jest na naprawdę wysokim poziomie.

• Xiaomi Mi 9T Pro

Sporą popularnością cieszy się smartfon Xiaomi Mi 9T Pro, którego kupimy za niecałe 2000 złotych. Czy warto? Na jego korzyść przemawia nieprzeciętna szybkość i płynność działania, duży wyświetlacz, długi czas działania baterii, wysuwany aparat przedni, funkcja NFC, dual SIM, Bluetooth. Na tym oczywiście nie koniec zalet. Zaliczyć można od nich też bardzo wydajny procesor, dobrze wykonaną i estetyczną obudowę, czytnik linii papilarnych, niezłej jakości zdjęcia i filmy, obecność wejścia słuchawkowego 3,5 mm. Do tego dochodzi jeszcze bardzo dużo pamięci masowej do wykorzystania – 6 GB RAM i 128 GB dodatkowego miejsca na przechowywanie dowolnych plików. Ciekawą funkcją jest zawsze włączony wyświetlacz i szybkie ładownie baterii. Plusów jest sporo, ale minusów też nie brakuje. Chodzi tutaj o brak możliwości rozszerzenia pamięci ze względu na nieobsługiwanie kart micro SD. Smartfon ten nie jest wodoszczelny, nie ma aparatu ze stabilizacją optyczną. Użytkownicy narzekają też na kiepsko umiejscowione diody dotyczące powiadomień. Wspomniany wcześniej czytnik linii papilarnych nie działa w pełni prawidłowo w przypadku mokrego palca.

• Apple iPhone SE

Obecnie można kupić w granicach 2000 złotych Apple iPhone SE. Odznacza się on bardzo szybkim i płynnym działaniem. Zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy 4K. Dodatkowo mamy zapewnione wodoszczelność, bezprzewodowe ładowanie baterii, komfortowe użytkownie przy użyciu jednej ręki. Jako że płatności bezprzewodowe stały się obecnie prawdziwym hitem, funkcja NFC staje się strzałem w dziesiątkę. Ten smartfon posiada bardzo szybkie łącze Wifi i szybko odczytuje linie papilarne. Ma również dual SIM, dobrej jakości dźwięk i słuchawki w zestawie. Użytkownicy mogą liczyć na wieloletnie aktualizacje systemu, nienaganne działanie gier i dobrą jakość wykonania. Minusem będzie słaba bateria, co przy intensywnej eksploatacji bywa uciążliwe. Smartfonem tym nie zrobimy ładnych zdjęć po zmroku, bo nie został wyposażony w tryb zdjęć nocnych. Wadą będzie także brak przydatnego portu słuchawkowego 3,5 mm. Niektórzy wskazują jako minus grubość ramki.

• OnePlus Nord

Jeśli lubimy sięgać po nowości, to warto zainteresować się smartfonem OnePlus Nord z wydajnym procesorem, dużym ekranem, pamięcią RAM do 12 GB, gniazdem pamięci, wieloma aparatami, dual SIM, mechanicznym przełącznikiem wyciszania. Nie ma niestety złącza Jack 3,5 mm.

Co jeszcze będzie godne polecenia?

Do dobrej jakości smartfonów do 2000 złotych zaliczyć można m.in. modele: Huawei P30, Xiaomi Poco F2 Pro, Samsung Galaxy A71, Oppo Reno 2, Motorola One Fusion+, Samsung Galaxy S10 Lite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *